Распоред отворених врата за шк. 2020/2021. годину

Отворена врата свих наставника одржавају се сваког другог месеца у складу са Годишњим планом школе. 

У току радне недеље сваки наставник има свој термин отворених врата, када родитељи могу доћи на индивидуални разговор са наставником.

Распоред отворених врата свих наставника школе дат је у табели испод. 

Због поштовања мера безбедности и заштите, у складу са препорукама надлежних органа и институција, отворена врата наставника одржаваће се онлајн. Родитељи могу ступити у контак са предметним наставницима путем имејла или посредовањем одељењског старешине.

 

Недељка Радић

припремни предшколски програм понедељак 11.45-12.30  

 Јелена Ракић

1/1
среда 11.15-12.00
4. час

 Милица Јањић

1/2
четвртак 11.15-12.00 4. час

 Данка Арсенијевић

2/1
четвртак   09.20-10.05 2. час

 Душанка Калкан

2/2
четвртак 10.25-11.10 3. час

 Весна Јовчић

3/1
понедељак 10.25-11.10 3. час

 Далиборка Симић

3/2
уторак 09.20-10.05 2. час

 Јована Палевић

4/1
уторак 10.25-11.10 3. час

 Сузана Мирчетић Дошен

4/2  четвртак  08.30-09.15
1. час

 Биљана Ракић

 5/1 енглески језик

грађанско васпитање

 среда

09.20-10.05

2. час

 Александра Жижић

5/2 математика

информатика и рачунарство

среда

10.25-11.10

3. час

 Сандра Трипковић 

6/1 италијански језик

 уторак 08.30-09.15 1. час

 Ивана Костић

 6/2 српски језик и књижевност
четвртак 11.15-12.00 4. час 

 Миљана Ђорђевић

7/1 српски језик и књижевност

понедељак 11.15-12.00 4. час

 Јелена Корићанац

7/2  биологија

уторак 11.15-12.00 4. час

 Жељка Андрић

8/1 математика

информатика и рачунарство

уторак 12.15-13.00 5. час

 Светлана Машовић

енглески језик петак 09.20-10.05 2. час

 Предраг Вучковић

француски језик уторак 11.15-12.00 4. час

 Јелена Сиришки

италијански језик уторак 10.25-11.10 3. час

 Миле Гошевски

техника и технологија

петак 10.25-11.10 3. час

 Мирјана Спирковић

географија понедељак 09.20-10.05 2. час

 Сања Бабић

историја

свакодневни живот у прошлости

четвртак 09.20-10.05 2. час

 Игор Димитријевић

физика четвртак 13.05-13.50 6. час

 Светлана Кајтез

физика уторак  13.05-13.50 6. час

 Мира Баранин

хемија петак 13.55-14.40 7. час

 Иван Мишкељин

физичко и здравствено васпитање

среда  09.20-10.05

2. час

 Нина Буден

музичка култура

хор

среда  11.15-12.00  4. час

 Светлана Секуловић

ликовна култура

цртање, сликање и вајање

 понедељак
10.25-11.10 3. час

 Тома Ивковић

верска настава понедељак 08.30-09.15 1. час